RSS
sobota, 09 kwietnia 2011
-I znów hurtowy wpis-

Jak zawsze z czystego lenistwa, a może troszku i braku czasu (bo ciągle się coś tworzy, a wpis na bloga nie ma kto wstawić ) powstały zaległości. Ale już szybciutko je nadrabiam. Trochę długi będzie ten wpis, bo mam troszkę do pokazania. Uzbrojcie się w cierpliwość. A oto co w ostatnim czasie się działo:

1. ZAKUPOWO

Otóż ostatnio w internecie "wyczaiłam" sklep hobbystyczny w Łodzi. Nie omieszkałam tam pojechać i zrobić małych zakupów. A kupiłam to:

2. WIELKANOCNIE

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc zabrałam się za robienie kartek i ozdób. Wśród nich są karczochy i zajączek sizalowy:

3. W PODZIĘKOWANIU

Na urodziny dostałam prześliczny prezent od Agnieszki. Postanowiłam się odwdzięczyć i wysłałam jej kartkę z misiem TT. Wygląda tak:

4. 7 URODZINY JULII

Dziś moja siostrzenica kończyła 7 lat. Postanowiłam zrobić dla niej kartkę, która była dodatkiem do prezentu. Po raz pierwszy karteczka z Tildą:

5. CZERWONO-ŻÓŁTA NA IGIEŁKI

Wczoraj tak na szybko powstała kolejna poduszka do igieł, którą już wcześniej robiłam. Co prawda wzór był na poduszkę do nożyczek, ale moja będzie do igieł. Tym razem czerwono-żółta, wykończona koralikami:

To chyba na tyle dziś. Powiem szczerze, że zmęczył mnie ten wpis.

19:23, kate2023
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 28 marca 2011
-Miła niespodzianka-

Tak, tak, i znów miło mi się zaczął tydzień. Dostałam przesyłkę, nadawcą była Agnieszka. Gdy otworzyłam kopertę na mojej twarzy pojawił się bardzo szeroki uśmiech. AGNIESIU, BARDZO CI DZIĘKUJĘ ! Zobaczcie co zawierała paczuszka:

20:17, kate2023
Link Komentarze (3) »
-Kubusiowy breloczek...

... nareszcie skończony. Wczoraj powstał tył, a dziś już tylko go zeszyłam. Wygląda tak:

19:57, kate2023
Link Komentarze (1) »
niedziela, 27 marca 2011
-Stuknął już roczek...

... mojemu blogowi. Dokładnie rok temu go założyłam, miałam wtedy 27 lat, teraz mam już o rok więcej :) Dziś tak jak obiecałam miało odbyć się losowanie candy. No i odbyło się. Moja córcia została poproszona o wylosowanie jednego losa. W losowaniu brało udział 14 osoób. Została wylosowana szczęśliwa osoba. Zaraz się dowiecie kto to jest :)

A szczęśliwym zwycięzcą, a raczej zwyciężczynią jest Karolina z blogu www.robutkowadolina.blogspot.com. Gratuluję i proszę o adres na katarzyna-dospial@wp.pl

 

20:55, kate2023
Link Komentarze (5) »
-Spotkanie z Anią i wymianka przydasiowa-

Kilka dni temu Ania rzuciła propozycję wymiany. Zgodziłam się. Omówiłyśmy szybko szczegóły, ustaliłyśmy, że będzie to wymiana przydasiowa. Ja co prawda za dużo przydasi nie mam, bo wszystko co robię opiera się na papierze, ale coś tam dla Ani wygrzebałam. Przydasie zawiozłam Ani osobiście, gdyż u mnie poczty niestety nie ma, a dojazd na pocztę i wysłanie przesyłki wyniosłyby  mnie tyle samo co dojazd do Ani. I tak więc w piątek spotkałam się z Anią. Bardzo miło spędziłyśmy czas. Rozmawiałyśmy, śmiałyśmy się, wymieniałyśmy doświadczenia hafcikowe, a także przeglądałyśmy swoje zasoby wzorowe. Wróciłam do domu bogatsza o ponad 100 wzorów, jak również z całym mnóstwem przydasi. Zobaczcie co dostałam od Ani:

Ja zaś dla Ani przygotowałam:

oraz

Aniu, jeszcze raz ślicznie dziękuję za udany dzień i przydasie i obiecuję, że to nie było ostatnie nasze spotkanie. Następnym razem ćwiczymy quilling :)

15:12, kate2023
Link Komentarze (3) »
sobota, 26 marca 2011
-Kubuś Puchatek-

Przejrzałam ostatnio blog Ani od dechy do dechy. Spodobał mi się breloczek kubusiowy. Zapragnęłam mieć taki sam. Poprosiłam Anię o wzór. Oczywiście dostałam i szybko zabrałam się za jego hafcenie. Dodam jeszcze , że dla mnie kanwa plastikowa jest rewelacyjna i wyszywa się bardzo fajnie. Tak wygląda przód:

20:33, kate2023
Link Komentarze (6) »
-Wielkanoc...

... zbliża się wielkimi krokami, więc pora na jakiś  hafcik świąteczny. Wspólnie z Moniką wyhafciłyśmy takiego oto zajączka ( jeszcze nie wiem jakie będzie jego przeznaczenie , pewnie trafi na kartkę ) :

20:18, kate2023
Link Komentarze (2) »
-Urodzinowo-

Kilka dni temu dostałam od trzech symaptycznych koleżanek karteczki urodzinowe. Ślicznie za nie dziękuję, są cudowne ! A oto one :

Od Oli

Od Moniki

Od Ani

20:10, kate2023
Link Dodaj komentarz »
-Dni Kraftu 2011- Łodź-

Będąc ostatnio w Łodzi zajrzałam na wystawę DMC, ale nie sama. Chwilę przed wystawą poznałam Anię z blogu W miękkich kapciach. Cała relacja z naszego spacerowania TU. Dorzucę tylko, iż Aneczka jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą, z którą nie można się nudzić. Pozdrawiam Cię Aniu cieplutko :)

19:39, kate2023
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 21 marca 2011
-W odcieniach czerwieni-

Kilka dni temu skończyłam kartkę, którą zaczęłam już dawno. Jakoś nie miałam ochoty jej skończyć i zabrałam się za nią w ubiegłą niedzielę. Powstała taka. Powiem tylko, iż efekt jest zupełnie inny na żywo, zdjęcie nie oddaje tego uroku.

 

22:05, kate2023
Link Komentarze (5) »