RSS
czwartek, 20 października 2011
- Zaległości na całego...

... znów powstały. Ale cóż, widocznie lubię hurtowe wpisy :)

No więc tak. Na samym początku pochwalę się kartkami, które przysłała nam Agnieszka.

Dla Kornelki, z okazji urodzin:

Dla mnie, w podziękowaniu za kartki

Ja wcześniej podarowałam Agnieszce urodzinowy czekoladnik. Wyglądał tak :

A teraz o spotkaniu z Anią. W piątek w poprzednim tygodniu spotkałam się z Anulą. Umawiałyśmy się na to spotkanie długo, aż wreszcie postanowiłam się wybrać do Łodzi. Było super, zresztą jak zawsze!!! Podarowałam Ani karteczkę quillingową, którą zapakowałam, w zrobione przeze mnie, ozdobne pudełko. A oto komplet:

My też coś dostałyśmy od Ani.

Kartka dla Kornelki, urodzinowa:

A ja dostałam pudełko, exploding box:

ZDJĘCIA POŻYCZONE Z BLOGÓW DZIEWCZYN.

 

                                               Dziękujemy za piękne prezenty!!!

09:59, kate2023
Link Komentarze (3) »
czwartek, 29 września 2011
- Scrapbooking wciąga -

Zakochałam się w scrapbookingu, więc będąc w Łodzi, przy okazji, weszłam do sklepu hobbystycznego. Oczywiście nie zawahałam się zrobić tam małych zakupów. Jak to ze świeżyzną bywa trzeba ją wypróbować :) I tak powstały moje wytwory:

Kartka dla blogowej koleżanki Agnieszki ( zdjęcia zapożyczone z blogu Agnieszki )

Ślubna- haftowana , ozdobiona własnoręcznie wykonanymi kwiatkami -DO SPRZEDANIA

I na koniec zaproszenia dla córki na urodziny, które były 21 września

14:23, kate2023
Link Komentarze (6) »
czwartek, 08 września 2011
- Znów urodzinowa -

Pewien portal w niedzielę mi przypomniał, że koleżanka ma urodziny w poniedziałek. Długo nie myśląc zasiadłam do zrobienia kartki urodzinowej. Robiłam ją ściśle według mapki( po raz pierwszy) no i wyszło mi coś takiego :

 

22:17, kate2023
Link Komentarze (3) »
- SODA odsłona II -

25 sierpnia zaczęłam haftować obrazek SODA. Niestety nie mogłam każdego dnia do niego przysiąść, więc miałam trochę przerwy w haftowaniu. Ostatnimi dniami udało mi się znaleźć odrobinę wolnego czasu i wziąść igłę do ręki i powyszywać. Na chwilę obecną mój haft wygląda następująco:


 

21:59, kate2023
Link Komentarze (2) »
wtorek, 30 sierpnia 2011
- Wymiana z Danielą -

Umówiłam się z Danielą na prywatną wymianę. Nie będę się rozpisywać tylko zamieszczę zdjęcia (zdjęcia zapożyczone z blogu Danieli )

Oto co dostałam od Danieli:

A to moje prezenty:

Danielo, bardzo dziękuję za wymianę!

 

20:59, kate2023
Link Komentarze (3) »
- Urodzinowa -

1 września moja córka idzie na urodziny do koleżanki. Postanowiłam zrobić jakąś prostą karteczkę. Z tych moich "cudowań" wyszło coś takiego:

20:43, kate2023
Link Komentarze (3) »
- SODA- start 25.08 -

Ostatnio Ania  podesłała mi na gg pewien ciekawy link, na którym jest pełno obrazków SODA. Nie powiem, ściągnęłam sobie kilkadziesiąt wzorów. Długo zastanawiałam się który wzór wybrać. W końcu wybrałam jeden i wydrukowałam. Wzięłam się ostro do pracy i mój haft na chwilę obecną wygląda tak :

20:38, kate2023
Link Komentarze (2) »
- Broszkowe podziękowanie -

Ten wpis powinien pojawić się dużo dużo wcześniej, ale mój komputer często płata figle, a to internet przestaje działać, a to klawiatura mi się popsuła, a to blox nie pozwala na dodanie zdjęcia, a to czasami ja nie miałam czasu, no cóż tak często bywa. Gosiu bardzo Cię przepraszam, że tak długo musiałaś czekać na ten wpis. W podziękowaniu za wykonanie zakładek dla przedszkolaków Gosia sprawiła mi trzy broszki. Oczywiście noszę je, a moją ulubioną jest fioletowa :) GOSIU, ŚLICZNIE CI DZIĘKUJĘ !!!

20:29, kate2023
Link Komentarze (1) »
niedziela, 14 sierpnia 2011
- Prezenty dla Ani -

Spotkałam się niedawno z Ania. Planowałyśmy to od momentu kiedy Ania wróciła z Danii i ciągle coś nam stawało na przeszkodzie.. a to Ania nie miała czasu, a to znów mnie coś nagle wypadło.. No a czas leciał ;P Wreszcie jednak nam się udało! Co prawda nie było to długie ani robótkowe spotkanie (bo takie też mamy w planach!) ale w końcu lepsze takie niż żadne przecież! :) Umówiłyśmy się w Manufakturze.. trochę pochodziłyśmy po sklepach (obowiązkowo oczywiście Empik), trochę posiedziałyśmy na ławce, trochę też dałyśmy się "zlać fontannie" z nienacka ;P .. rozmawiałyśmy, wymieniłyśmy się prezentami (tak tak, znów prezenty), było naprawdę miło! :) No i Ania miała okazję poznać Jarka - moja wielką miłość  ;)
Wracając jednak do prezentów.. pokaze co dla Ani wykonałam!! Ponoc Ani szczęka opadła kiedy wyjmowała z torby jedną rewelację za drugą!

Po pierwsze, biscornu

Po drugie, zakladka

Po trzecie, ramka ze zdjeciami

Po czwarte, pudelko exploding box

No i kartka, ktora Ania dostala ode mnie wczesniej

I koperta do kartki

 

22:19, kate2023
Link Komentarze (7) »
piątek, 29 lipca 2011
- Szukam wzoru...

... który byłby odpowiedni i nadawałby się do stworzenia pinkeep'u urodzinowego. Bardzo proszę koleżanki blogowe o pomoc, będę bardzo wdzięczna. Gdyby któraś miała jakiś ciekawy wzór, np jakiś kwiatków czy misia nadającego się na urodziny to podaję adres mailowy : katarzyna-dospial@wp.pl

 PILNE !

23:31, kate2023
Link Komentarze (1) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19