RSS
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
-Powrót depresji...

... niestety. Siedzę w domu i znów mam ciężkie dni. A to z powodu: utraty pracy, złego stanu zdrowia taty, i mnóstwa różnych problemów osobistych. Nie mam na nic ochoty. Najchętniej zamknęłabym się w domu i na kilka dni zapomniała o świecie- ale nie da się, ciągle coś trzeba w domu zrobić, posprzątać, ugotować obiad, wyjść z dzieckiem na dwór, zrobić zakupy- najgorsze, że nie ma na to siły...

W niedziele zmusiłam się do zrobienia kartek. Była brzydka pogoda, więc na dwór z Kornelką wyjść nie było można, także zasiadłam i zrobiłam dwie karteczki. Pokaże narazie tylko jedną, bo druga powędruje do bardzo bliskiej blogowej koleżanki. A tak prezentuje się kartka:

21:27, kate2023
Link Komentarze (7) »
piątek, 27 sierpnia 2010
-A jednak...-

... poprawiłam ramkę pamiątki ślubnej. Postanowiłam dokleić jeszcze w pustych rogach różyczki. Wygląda już trochę inaczej, a mianowicie tak :

 

15:26, kate2023
Link Komentarze (4) »
czwartek, 26 sierpnia 2010
-Oprawiona i ozdobiona-

Kilka postów wcześniej prezentowałam pamiątkę ślubną, która była prezentem dla koleżanki z okazji pójścia za mąż. Z powodu przeprowadzki do wynajętego mieszkania na ślub nie dotarliśmy. Tak więc pamiątka owa jeszcze nie została wręczona. Dopiero dziś postanowiłam ją przyozdobić, bo wydawała mi się taka pusta. Ozdobiłam ją kwiatkami, które wykonałam metodą quillingu. I tak jeszcze jest jakaś pusta. Doradźcie mi czym ją jeszcze ozdobić. A narazie wygląda tak ( przepraszam za jakość zdjęć, ale pada deszcz ) :

18:46, kate2023
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 sierpnia 2010
-Wymęczyłam-

W dosłownym słowa znaczeniu wymęczyłam poduszeczkę do igieł. Na blogu Zacisze moje prowadzonym przez Agnieszkę zobaczyłam śliczny igielniczek. Poprosiłam Agę o wzór, oczywiście nie odmówiła :), Agniesiu, dziękuję za wzór. Postanowiłam zrobić, bo bardzo mi się podobała. Mimo, iż haft jest mały zmęczyłam się jej wyszywaniem. Często trzeba był zmieniać kolory, ale jakoś dałam radę. A poduszeczka wygląda tak :

11:58, kate2023
Link Komentarze (7) »
czwartek, 19 sierpnia 2010
-Oprawiony-

Obiecałam wstawić oprawionego kwiatka, więc to robię. W ramce wygląda tak:

A tak prezentuje się na ścianie z innymi haftami:

19:02, kate2023
Link Komentarze (4) »
wtorek, 17 sierpnia 2010
-Mały hafcik-

Nadal siedzę w domu z Kornelią i nadal mam wolny czas. Tak więc wzięłam do ręki segregator ze wzorami, które mam wydrukowane i przeszukałam cały w poszukiwaniu jakiegoś małego wzorku. Padło na pewien kwiatek. Od razu zabrałam się do krzyżykowania i po jednym dniu wydziubałam. A gotowy haft wygląda następująco :

Tutaj jeszcze na tamborku, ale już jest oprawiony i wisi na ścianie. Fotka jutro, bo dziś wpis robię jeszcze na internecie u mamy.

Jeśli chodzi o internet to dziś już kupiłam modem i jutro będę go instalować . Mam nadzieję, że wszystko będzie działać, bo szczerze powiem, że tęsknię za Wami, a dzień bez internetu to tak jakbym nie miała ręki :)

20:37, kate2023
Link Komentarze (2) »
sobota, 14 sierpnia 2010
-L4 i karteczki dwie-

Z powodu choroby córki Kornelki siedzę w domu od wczoraj na zwolnieniu, więc mam mam trochę wolnego czasu. A że nudziło mi się bardzo to poczyniłam dwie karteczki. Jedna jest dla przyjaciółki, za którą bardzo tęsknię po przeprowadzce, a druga dla kogoś bliskiego memu sercu :). Tak prezentują się kartki:

DLA JADZI- MOJEJ PRZYJACIÓŁKI

DLA OSOBY BLISKIEJ MEMU SERDUSZKU

09:44, kate2023
Link Komentarze (3) »
wtorek, 03 sierpnia 2010
-Wyprowadzka-

Wyprowadzam się, ale nie z bloga, tylko na wynajęte M. Jeszcze trochę pracy w mieszkanku przede mną, ale myślę, że już niedługo zamieszkam u siebie. Tylko kurcze, pieniędzy na urządzenie idzie sporo. Od jutra zaczynam kupować to co potrzebne do normalnego życia. A może któraś ma coś niepotrzebnego w domu, coś co może mi się przydać? ( np. jakiś obrusik na stolik ręcznie robiony lub tp rzeczy) Byłabym bardzo wdzięczna!

A co wiąże się z przeprowadzką? Brak internetu! Mam nadzieję, że tylko na krótką chwilę. Inaczej zwariuję bez Was! Pozdrawiam wszystkich zaglądających do mnie.

23:04, kate2023
Link Komentarze (4) »
niedziela, 01 sierpnia 2010
-Kolejne candy-

I kolejne candy, na które się zapisałam. Tym razem w Scrap Pasja.

 

23:32, kate2023
Link Dodaj komentarz »
-Candy u Sabinki-

Pierwszy raz zapisałam się na candy. Postanowiłam spróbować szczęścia u Sabinki (którą bardzo lubię ), a może mi się uda.

22:59, kate2023
Link Dodaj komentarz »