RSS
piątek, 29 lipca 2011
- Szukam wzoru...

... który byłby odpowiedni i nadawałby się do stworzenia pinkeep'u urodzinowego. Bardzo proszę koleżanki blogowe o pomoc, będę bardzo wdzięczna. Gdyby któraś miała jakiś ciekawy wzór, np jakiś kwiatków czy misia nadającego się na urodziny to podaję adres mailowy : katarzyna-dospial@wp.pl

 PILNE !

23:31, kate2023
Link Komentarze (1) »
środa, 20 lipca 2011
- Ramka na zdjęcia i letni spacer -

Dość często chodził mi po głowie pomysł zrobienia scrapowej ramki na zdjęcia. Zabierałam się za nią od wczoraj rana, aż w końcu na wieczór zasiadłam, by cokolwiek zacząć. W głowie pomysłów tysiąc, ale jakoś nie mogłam nic konkretnego wymyślić. Przyszykowałam zdjęcia, wydrukowałam napisy, wyciągnęłam dziurkacze i stemple i zaczęłam działać. A z tych moich wypocin powstała taka oto ramka ( nieskromnie powiem, że z efektu jestem bardzo zadowolona; niestety zdjęcia nie oddają jej uroku )  :

I  na koniec wpisu krótka relacja ze spaceru ( korzystamy z ładnej pogody, bo u nas lato niestety jest deszczowe ) :

20:15, kate2023
Link Komentarze (5) »
niedziela, 03 lipca 2011
- Motto i zakładka -

Przeglądając ostatnio publikacje artykułów w internecie mojej przyjaciółki trafiłam na pewne motto, które utkwiło mi głęboko w pamięci. A brzmi ono tak :

             ... ŚWIADOMOŚĆ, ŻE KOCHAMY

               I ŻE KTOŚ NAS KOCHA,

           CZYNI ŻYCIE PIĘKNIEJSZYM...

 

  Teraz, gdy mam swoją drugą połowę blisko, mogę powiedzieć, że życie jest piękne.

Siedziałam ostatnio w domu, gdyż Szanowny Pan pracował na noc i musiał odespać co swoje, więc miałam kilka chwil na krzyżykowanie. Dawno nie robiłam zakładki do książki, więc postanowiłam sobie jakąś zrobić. I tak w dwa dni powstała zakładka kubusiowo-prosiaczkowa:

10:15, kate2023
Link Komentarze (4) »