RSS
wtorek, 27 lipca 2010
-Kartka na pożegnanie-

Wczoraj ostatni dzień ze mną w pracy była Basia ( prowadziła solarium w jednym pomieszczeniu z moim biurem ). Niestety Basia opuszcza mnie, przenosi się na inną ulicę. Zrzyłyśmy się i będzie mi jej brakować :( Na tą okazję przygotowałam dla Basieńki kartkę metodą quilling'ową. Mnie podoba się tak średnio, Basia była nią zachwycona. Oczywiście nie obyło się bez łez. A kartka wygląda tak :

 

19:54, kate2023
Link Komentarze (2) »
niedziela, 25 lipca 2010
-Kolejna pamiątka ślubna-

Poprosiłam ostatnio Małgosię z blogu Krzyżykowe Hobby o wzór pamiątki ślubnej, którą już zrobiła. Dostałam ten wzór- bardzo Ci Małgosiu dziękuję i od razu zabrałam się za jego wyszywanie. Kolory spatrzyłam od Małgosi i mam nadzieję, że nie jest na mnie za to zła. Prezentuję Wam moją pamiątkę, trochę brudna, bo prosto zdjęta z tamborka, który ostatnimi czasy bardzo brudzi mi każdy haft. I jak się podoba? Jeszcze przed praniem i oprawieniem:

 

12:11, kate2023
Link Komentarze (6) »
niedziela, 11 lipca 2010
~Spacer~

Piątkowy dzień miałam wolny od pracy, dostałam jeden dzień urlopu. W końcu mogłam spędzić z córką trochę więcej czasu niż zawsze. Wybrałyśmy się na spacer, choć było upalnie i męcząco to my jeszcze miałyśmy siłę na robienie zdjęć. A oto my na spacerze:

A to już zdjęcie zrobione chwilę przed zaczęciem pracy

23:52, kate2023
Link Komentarze (1) »
Pamiątka ślubna ~2~

Dziś dosłownie na chwilkę wzięłam haft do ręki. Niestety czasu na krzyżyki bardzo mało, a i czasu na zrobienie pamiątki też coraz mniej. Mam nadzieję, że wyrobię się do zaplanowanego dnia ukończenia i wręczę nowożeńcom pamiątkę na czas. A tak się prezentuje dotychczasowy haft:

23:19, kate2023
Link Komentarze (1) »