RSS
wtorek, 22 czerwca 2010
-Dla Jakuba-

Ostatnio podesłałam koleżance link do mojego bloga. Ania obejrzała mój blog i była zafascynowana metryczką dla Alana. A że Ani urodził się syn postanowiłam zrobić metryczkę- wybrałam trochę inny wzór ( ściągnęłam te dzidziusie dość dawno, a nie miałam kiedy je wyszyć, po prostu nie było okazji ), ale mam nadzieję, że będzie się również podobać. A oto co powstało wczoraj:

I nie wiem czemu, ale nie mogę doprasować kanwy "po kąpieli". Macie jakieś sposoby ?

21:13, kate2023
Link Komentarze (6) »
niedziela, 13 czerwca 2010
-Pamiątka ślubna- początek-

Kilka dni temu na blogu poprosiłam o pomoc, a mianowicie o klucz do pamiątki ślubnej. Znalazły się dwie życzliwe osóbki, które ten klucz mi przesłały. Dziękuję Wam serdecznie, Anetko i Edytko. Bez Was bym nie ruszyła. Zaczęłam już robić pamiątkę ślubną dla koleżanki, która ślubować będzie 21 sierpnia. Mam nadzieję, że zdążę. Wydaje się tak dużo czasu jeszcze, ale ja niestety na haft mogę przeznaczyć tylko weekend :(, co bardzo mnie boli. W tygodniu niestety nie mam czasu na krzyżyki, praca i jeszcze raz praca, która zabiera mi cały dzień. A tak prezentuje się kawałek pamiątki:

13:20, kate2023
Link Komentarze (1) »
-Haft mojej mamy-

Chciałam na swoim blogu zaprezentować haft mojej mamy. Tak prezentuje się ukończony hafcik. I jak? Podoba się Wam?

12:46, kate2023
Link Komentarze (2) »
środa, 09 czerwca 2010
-Brak ochoty i czasu na cokolwiek-

Z racji, że od 1 czerwca poszłam do pracy, nie mam czasu na nic. Praca zabiera mi prawie cały dzień, wyjeżdżam do pracy o 9 a wracam na 19 czasami 20. Czasami coś dłubnę przed pracą, ale to małą chwilkę. Wczoraj do tego dowiedziałam się, że tata mój ma raka. Straszna dla mnie wiadomość! Większość mojego życia to same problemy. Zastanawiam się co jeszcze mnie przykrego w tym moim życiu spotka. No cóż takie życie. Głowa do góry i żyć trzeba dalej...

15:26, kate2023
Link Komentarze (1) »
sobota, 05 czerwca 2010
-Pilnie poszukuję...

... numerów kolorów do wykonania pamiątki ślubnej. Może któraś ma taki wzór w swoich zbiorach, albo wie kto może mieć. Błagam, pomóżcie ! , zostało mi mało czasu na jej wyszycie, a nigdzie nie mogę znaleść wzoru z numerami kolorów mulin ( kurcze takiego mam pecha, często ściągam wzory bez oznaczeń :( )

16:08, kate2023
Link Komentarze (8) »