RSS
piątek, 29 kwietnia 2011
-DO POPRZEDNIEGO WPISU : ADRES MAILOWY-

Podaję adres mailowy do poprzedniego wpisu: katarzyna-dospial@wp.pl

21:06, kate2023
Link Komentarze (1) »
-Pilnie poszukuję-

Kochane moje blogowiczki. Poniżej zamieszczam obrazek i mam ogromną , serdeczną do Was prośbę. Otóż poszukuję tych wzorów, pilnie poszukuję. Czy ma któraś może ? Mam niewiele czasu na ich znalezienie. Najbardziej poszukiwanym wzorem jest robaczek i ślimak. PROSZĘ O POMOC!!!!

11:29, kate2023
Link Komentarze (3) »
niedziela, 24 kwietnia 2011
-Życzenia-

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja wszystkim znajomym i zaglądającym do mnie życzy Katarzyna

10:54, kate2023
Link Komentarze (3) »
sobota, 09 kwietnia 2011
-I znów hurtowy wpis-

Jak zawsze z czystego lenistwa, a może troszku i braku czasu (bo ciągle się coś tworzy, a wpis na bloga nie ma kto wstawić ) powstały zaległości. Ale już szybciutko je nadrabiam. Trochę długi będzie ten wpis, bo mam troszkę do pokazania. Uzbrojcie się w cierpliwość. A oto co w ostatnim czasie się działo:

1. ZAKUPOWO

Otóż ostatnio w internecie "wyczaiłam" sklep hobbystyczny w Łodzi. Nie omieszkałam tam pojechać i zrobić małych zakupów. A kupiłam to:

2. WIELKANOCNIE

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc zabrałam się za robienie kartek i ozdób. Wśród nich są karczochy i zajączek sizalowy:

3. W PODZIĘKOWANIU

Na urodziny dostałam prześliczny prezent od Agnieszki. Postanowiłam się odwdzięczyć i wysłałam jej kartkę z misiem TT. Wygląda tak:

4. 7 URODZINY JULII

Dziś moja siostrzenica kończyła 7 lat. Postanowiłam zrobić dla niej kartkę, która była dodatkiem do prezentu. Po raz pierwszy karteczka z Tildą:

5. CZERWONO-ŻÓŁTA NA IGIEŁKI

Wczoraj tak na szybko powstała kolejna poduszka do igieł, którą już wcześniej robiłam. Co prawda wzór był na poduszkę do nożyczek, ale moja będzie do igieł. Tym razem czerwono-żółta, wykończona koralikami:

To chyba na tyle dziś. Powiem szczerze, że zmęczył mnie ten wpis.

19:23, kate2023
Link Komentarze (7) »