RSS
piątek, 30 kwietnia 2010
-Kolejny qulling'owy wytwór-

Wczoraj wieczorem skończyłam kartkę, oczywiście metodą quilling'owa, a jakże inaczej. Zauroczyła mnie ta technika. Myślę, że to nie ostatni mój wytwór tą techniką. Karteczka wygląda tak:

17:23, kate2023
Link Komentarze (1) »
czwartek, 29 kwietnia 2010
-A haftu ani widu ani słychu-

Miałam zacząć nowy hafcik, ale kurcze nie chce mi się. Ogarnął mnie chwilowy haftowstręt. Kończę jeszcze karteczkę quilling'ową i jutro biorę się za krzyżyki. Ach ten quilling, zakochałam się w nim, a czasu na wyszywanko nie ma :(

19:33, kate2023
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 kwietnia 2010
-Czas na hafcik-

Tak teraz sobie pomyślałam, że mój blog miał być o moich haftowankach, a tu pojawia się coraz więcej karteczek. Postanowiłam się zabrać za hafcik, mulinka już jest naszykowana, wzorek też. No to dziś przystępuję do dzieła :)

10:01, kate2023
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
-Kolejne quilling'owce-

Dziś z okazji imienin dwóch koleżanek (obie Marzeny) zrobiłam karteczki quilling'owe. Trochę podpatrzyłam w internecie resztę dodałam sama i tak powstały, oto one :

22:02, kate2023
Link Komentarze (1) »
sobota, 24 kwietnia 2010
-Zakupy-

Będąc dziś w Tesco w Łodzi zajrzałam na dział papierniczy. Ku mojemu zdziwieniu była promocja na kolorowe papiery. Co prawda są to papiery do pakowania prezentów (ja je użyję do ozdabiania kartek okolicznościowych), ale kto by się nie skusił na papier za 0,50 zł za dwa arkusze. Również zakupiłam dziś nożyczki ozdobne, bo w swojej kolekcji takiego wzoru jeszcze nie mam :)

 

20:41, kate2023
Link Dodaj komentarz »
-Biscornu skończone-

Dopiero dziś (z chwilowego wstrętu do krzyżyków) powstało moje kolejne biscornu. Powiem szczerze, że średnio mi się podoba. A tak wygląda 

 

15:24, kate2023
Link Komentarze (1) »
środa, 21 kwietnia 2010
-Quilling-

Doszła do mnie przesyłeczka z Łodzi z igiełką do quillingu. I wiadomo jak ma się coś nowego to trzeba wypróbować. Zrobiłam kilka kwiatków, listków ( z pasku wycinanych przeze mnie- masakra! ) i tak powstała kartka na urodziny dla siostry, które są 23 kwietnia.

 

13:52, kate2023
Link Komentarze (4) »
niedziela, 18 kwietnia 2010
-I znowu karteczki-

Buszując po internecie natrafiłam na pewną ciekawą stronę, a mianowicie na Cafeart.pl. Przeglądając ją dokładnie w oko wpadły mi pewne karteczki. A że wieczory są dosyć długie to starczyło mi czasu na wykonanie dwóch kartek. Tak mnie zainspirowały te wzory, że na dwóch kartkach nie poprzestanę. Moje kartki powędrują do dwóch moich wspaniałych przyjaciółek, które pomagają mi i przede wszystkim wspierały mnie i wspierają w ciężkich dla mnie dniach. Dziękuję, że jesteście ze mną :)

Tak wyglądają przody kartek

A tak tyły

14:16, kate2023
Link Komentarze (4) »
sobota, 17 kwietnia 2010
-Karteczki okolicznościowe-

Kilka dni wcześniej ściągnęłam sobie wzory kirigami na kartki. A że nudziło mi się bardzo utworzyłam karteczki okolicznościowe. Są proste, bo takie najbardziej mi się podobają

 

Każda osobno

 

I razem

 

11:17, kate2023
Link Dodaj komentarz »
-Masa solna-

Postanowiłam spróbować swoich sił w lepieniu figurek z masy solnej. Powiem szczerze, że myślałam, że będzie to o wiele trudniejsze, ale dało się jakoś przeżyć. O dziwo, masa solna wyszła mi nieźle. Moje dzieła nie są tak piękne jak dzieła pani Moniki z Cafeart.pl, ale z czasem i ja dojdę do wprawy. A oto co powstało z połaczenia soli, mąki, wody i lakierów do paznokci ( bo niestety nie mogłam nigdzie dostać farb plakatowych perłowych :( )

 

 

10:58, kate2023
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3