RSS
piątek, 31 grudnia 2010
-W wielkich butach małym kroczkiem...

 


...idzie sobie rok za roczkiem.
Dziś jest ta magiczna noc,
co przynosi szczęścia moc.
Dołączam więc też życzenia
w Nowym Roku 2011 marzeń spełnienia.

 16:05, kate2023
Link Komentarze (3) »
czwartek, 23 grudnia 2010
-Życzenia-

                                         

 

              TEGO WSZYSTKIEGO I JESZCZE WIĘCEJ ŻYCZĘ WSZYSTKIM BLOGOWICZKOM ORAZ TYM, KTÓRZY ZAGLADAJĄ NA MOJEGO BLOGA.

KASIA

23:43, kate2023
Link Komentarze (5) »
środa, 22 grudnia 2010
-Zaskoczenie i szeroki uśmiech...

... wywołała u mnie na twarzy pewna przesyłka. Otóż przyniósł mi ją wczoraj listonosz. Wiedziałam od kogo jest, poznałam po charakterze pisma. Przesyłka była dość ciężka, zastanawiałam się co w niej jest. Wszystko się wyjaśniło gdy ją rozpakowałam. Nie spodziewałam się takiej niespodzianki. A sprawcą jej była Agnieszka z blogu Zacisze Moje.     

          AGNIESIU, BARDZO CI DZIĘKUJĘ, JESTEŚ NIESAMOWITA! TY WIESZ JAK SPRAWIĆ MI RADOŚĆ :o)

Dosyć tego pisania, zobaczcie co dostałam. Dodam jeszcze tylko, że prezent bardzo mi się podoba i wyjaśnię, że aniołek to zawieszka na ścianę.

22:41, kate2023
Link Komentarze (1) »
-Plotki i robótki w międzyczasie-

                           TEN WPIS DEDYKUJĘ MOJEJ PRZYJACIÓŁCE MONICE :o)

Zacznę od tego, iż wczoraj odwiedziła mnie moja przyjaciółka Monika ( tak ta od haftów ). Przyjechała na plotki i poprosiła mnie bym zrobiła jej kartkę świąteczną, bo dziś jedzie w gości i chciała ją podarować. Ale że ja czasu za bardzo nie miałam, bo robiłam jeszcze kartkę urodzinową i świąteczną to postanowiła zrobić tą kartkę sama, ja jej tylko pilnowałam i udzielałam wskazówek. Monika stwierdziła, że od robienia kartek bardziej woli swoje "orzechy" ( już wyjaśniam- Monika robi wytwory z orzechów, wcześniej prezentowałam jej robótkę na blogu, tzn był to koszyczek na Wielkanoc ). Po ciężkich trudach powstało dzieło. Zobaczcie same:

A to już moja kartka wykonana w towarzystwie Moniki dla Moniki :o)

Nasze wytwory razem

I jeszcze dodam, że również przy Monice dla Moniki zrobiłam na szybko kartkę z okazji jej urodzin. Wygląda tak :

22:24, kate2023
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 20 grudnia 2010
- Pochwalę się-

W poprzednim poście miał znaleść się jeszcze wpis odnośnie haftów mojej przyjaciółki. Ale niestety edytor zaczął mi się zacinać, więc by nie stracić całego poprzedniego postu szybciutko go wstawiłam. Więc teraz zamieszczę co miałam zamieścić wcześniej.

Otóż, chciałabym się pochwalić haftami mojej przyjaciółki, która zainspirowana została wyszywaniem, gdy do mnie przyjeżdżała. Powiem tylko, iż jestem pod wrażeniem haftu Moniki, gdyż rzuciła się od razu na głęboką wodę i wyhaftowała metryczkę dla dziecka siostry, które się niebawem urodzi. MONIKO, GRATULUJĘ CI CIERPLIWOŚCI  ! Cieszę się, że się nie poddałaś i wytrwałaś do końca haftu. Tak wygląda praca Moniki. Oceńcie same :

20:02, kate2023
Link Komentarze (3) »
-Zaległości i to duże...

... mam w prowadzeniu bloga. Trochę się u mnie w świecie robótkowym działo, ale jakoś tak nie miałam chęci wstawić wpisów. Do wstawienia wpisu zmotywowała mnie moja przyjaciółka Monika, która zajrzała na mój blog w poczytaniu nowości, a tu nic nowego, zadzwoniła do mnie i dostałam lekki opr, no cóż i tak bywa :D. Obiecałam poprawę i zabrałam się do napisania postu. Przygotujcie się, bo post będzie długi.

Więc na początek chciałabym zaprezentować kartki świąteczne, które powstały już jakiś czas temu, a które dopiero teraz sfotografowałam i dopiero jutro polecą do swoich adresatów. Wyglądają tak :

 

 

Kolejnym moim wytworem, który jest jeszcze w trakcie robótkowania jest Sommebunny. Postanowiłam ją wyszyć drugi raz, będzie prezentem dla pewnej bliskiej mi osoby. A tak wygląda to w etapach pracy:

Królik jest już cały zrobiony, jeszcze tylko dmuchawce i myszka i będzie gotowy :)

 

Kolejną pracę jaką chciałabym Wam zaprezentować jest metryczka. Nudziło mi się wczoraj bardzo i było zimno na dworzu, więc zabrałam się za haftowanie. Hafcik mały, idzie szybko, więc w jeden dzionek powstała metryczka dla małej Amelki, córki koleżanki. Tak wygląda:

 

No i na sam koniec chciałabym jeszcze zaprezentować haft mojej mamy

 

 

 

19:30, kate2023
Link Komentarze (2) »