RSS
wtorek, 30 listopada 2010
-Szalik-

Kilka postów wcześniej napisałam prośbę.  Pytałam czy znalazłaby się miła osóbka, która wydziergałaby mi chustę lub ponczo. Na wpis szybko odpowiedziała Monika z blogu Fabryczka Moniki. Napisała, że poncza ani chusty nie umie, ale może mi zrobić szalik. Szybko się porozumiałyśmy w tej sprawie i długo nie trwało jak przyszła do mnie paczuszka z szalikiem.

     Monisiu, z całego serca ślicznie dziękuję!

Szalik jest rewelacyjny i od razu znalazł swoje miejsce na mojej szyi :) Towarzyszy mi każdego dnia. A wygląda tak:

W roli modelki córcia Kornelia

A to już ja

22:02, kate2023
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 22 listopada 2010
-Pamiątka urodzinowa i kartka-

26 listopada mój kochany siostrzeniec kończy roczek. Chciałam do prezentu dołożyć coś ręcznie robionego. przypomniało mi się, iż siostrze podobał się dzieciak z samochodem. Wyhaftowałam więc dzidziusia, dołożyłam napis i wyszło tak :

Tu już w oprawie:

A jeśli chodzi o kartkę, to zafascynowały mnie bardzo drzewka, a że miałam wycietą bazę kwadratową, więc postanowiłam zrobić dwa dzrewka. Wygląda tak. Co sądzicie?

A tak wygląda środek- ozdobiony nowo kupionymi stemplami :

21:31, kate2023
Link Komentarze (1) »
piątek, 19 listopada 2010
-Zaproszenia i kartka świąteczna-

Siostra postawiła przede mną nie lada zadanie. Otóż poprosiła mnie, wręcz nakazała, zrobić kilka zaproszeń na roczek dla jej synka. No cóż, czasu nie miałam za wiele, bo aż jeden dzień, więc o projekcie komputerowym nie było mowy. Wydrukowałam zdjęcia małego, tekst zaproszenia i tak oto powstawały. Dobrze, że tylko 4 sztuki, bo inaczej wściekłabym się, nie wiem czy dałabym radę zrobić większą ilość w tak szybkim czasie. A zaproszenia wyglądają tak :

 

W tytule jest również o kartce świątecznej. Powstała ona jakieś trzy dni temu. Mam sporo wolnego czasu, więc tworzę. Kolejna z choinką. A tak wygląda:

11:30, kate2023
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 listopada 2010
-Sezon świąteczny otwarty-

Postanowiłam, że w tym roku bliscy i znajomi dostaną ode mnie kartki własnoręcznie wykonane. Obejrzałam duzo róznych blogów, zainspirowałam się , dołożyłam swój pomysł i tak powstały narazie dwie kartki świąteczne. Oto one:

21:13, kate2023
Link Komentarze (4) »
-Skończone co dawno zaczęte-

Dawno temu zaczęłam nowy haft. Z powodów dla mnie niemiłych i bardzo bolesnych zaprzestałam jego robienia. Wczoraj wzięłam go do ręki i znów powróciłam do stawiania krzyżyków. Dziś dokończyłam i powstało coś takiego . Hafcik czeka na ramkę:

21:01, kate2023
Link Komentarze (1) »
niedziela, 07 listopada 2010
-Powrót...

... do blogowania. Postanowiłam wrócić do blogowania, bo ile można się smucić. Na haft ochoty nie mam, ale powstały nowe kartki. Dwie robione były na zamówienie dla pewnej sympatycznej blogowiczki :), a reszta jeszcze nie ma swoich właścicieli. A wyglądają one tak:

Te poszły w Polskę

A te do nabycia, gdyby był ktoś zainteresowany

14:30, kate2023
Link Komentarze (3) »
środa, 03 listopada 2010
-Ostatnie pożegnanie-

Dziś z wielkim bólem w sercu pożegnałam najkochańszego Tatusia.

Tato kochałam, kocham i będę kochać zawsze. Mimo, iż nie ma Cię już na tym świecie w moim sercu i mej pamięci będziesz zawsze. Śpij szczęśliwy... (*)

19:33, kate2023
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 listopada 2010
-Pytanie-

Kochane blogowiczki umiejące dziergać na drutach lub na szydełku.

Miałabym do Was serdeczną prośbę, pytanie- czy znalazłabyś się jakaś sympatyczna osóbka, która wydziergałaby mi na szydełku lub drutach chustę lub poncho (czarne) za niewielką sumę ? ( szczerze poowiem, że po śmierci taty nie stać mnie na nic). Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby taka osoba się znalazła.

12:13, kate2023
Link Komentarze (2) »