RSS
poniedziałek, 31 stycznia 2011
-Dla Alicji-

Kilka dni temu zostałam zaproszona w odwiedziny do koleżanki. Iwona we wrześniu urodziła córeczkę, więc miałam okazję zrobić metryczkę. Dziś poszłam odwiedzić dziewczyny i wręczyłam małej Ali metryczkę, która powstała praktycznie w jeden dzień. A tak wygląda ( wzór już dobrze znany ) :

15:59, kate2023
Link Komentarze (4) »
piątek, 28 stycznia 2011
-Biscorniak-

Przeglądając wczoraj swój zasób wzorowy wpadłam na pewien ciekawy wzorek biscornu. Już dawno miałam ochotę wyhaftować sobie nową poduszeczkę do igieł, bo moje zrobione wcześniej już trochę się zużyły. Naszykowałam kanwę, mulinę i zabrałam się do krzyżykowania. I tak w jeden wieczór powstało cieniowane, trochę duże biscornu. A wygląda tak:

14:00, kate2023
Link Komentarze (6) »
środa, 26 stycznia 2011
-I znów zakładka-

Przeglądając ostatnio blogi wpadłam na blog Renaty. Pooglądałam sobie cały blog od początku do końca i spodobała mi się pewna zakładka. Jedną już z tej serii mam, a chciałabym wyszyć kolejne, a niestety nie mogłam nigdzie dostać zestawu, poprosiłam Renatę o wzór. Dostałam nie jeden, a kilka. Renatko ślicznie dziękuję za wzory :) Szybciutko wydrukowałam wzorek, dobrałam muliny i postawiłam krzyżyki. Narazie powstała jedna, następne będą wkrótce. A tak wygląda moja zakładka :

12:52, kate2023
Link Komentarze (4) »
niedziela, 23 stycznia 2011
-Coś innego-

Wczoraj miałam wielką ochotę wykonać znów coś ładnego. Do kartek, niestety nie mam już materiałów, a mianowicie bazy, więc postanowiłam spróbować czegoś innego. Poszperałam po sieci i wpadłam na pewien kurs, którego już wcześniej oglądałam, ale jakoś nie miałam przekonania, że mi się to uda. Z wielkim zapałem zrobiłam mój pierwszy koszyczek z mydła. Szczerze powiem, że podoba mi się ta robótka i myślę, że na jednym nie poprzestane. A oto co mi wyszło:

12:46, kate2023
Link Komentarze (8) »
piątek, 21 stycznia 2011
-I znów księga-

Tym razem  dla babci i dziadka siostry dzieci. Wykonana została pół na pół, przeze mnie i moją przyjaciółkę, która dość często mnie odwiedza. Monia0083 ułożyła mi kompozycję kwiatową, za co bardzo Ci dziękuję. To już trzecia księga, która powstała w moim krótkim tworzeniu. A oto efekty naszego wspólnego tworzenia:

21:51, kate2023
Link Komentarze (5) »
wtorek, 18 stycznia 2011
-Dzień Babci i Dziadka-

Poproszona zostałam przed weekendem, a mianowicie w piątek, o wykonanie zawieszek na dzień babci i dziadka. A co śmieszne jest w tym? Że zamówienie to złożyła kobieta, która zajmuje się rękodziełem i prowadzi warsztaty rękodzielnicze. No ale owa Agata, metody quillingu nie znała, a zobaczywszy moją zawieszkę, poprosiła o wykonanie dwóch na dzień babci i dziadka. Zgodziłam się. No i co musiałam zabrać się do dzieła. Poprosiłam o pomoc moją przyjaciółkę Monikę- monię0083 z blogu Moja Kraina... Monisia dzielnie skręcała papierowe różyczki i zawijaski. A oto Monia w akcji (dostałam zezwolenie na wstawienie zdjęcia na bloga, ale w jak najmniejszym rozmiarze :o) )

A oto już gotowe zawieszki, zrobione wspólnymi siłami (są trochę większe niż ta prezentowana wcześniej )

A tu razem z księgą

15:35, kate2023
Link Komentarze (4) »
- Imieninowo-

Ostatnio dwa dni poświęciłam na pewną robótkę. I wiecie co? Wcale nie jest to haft. Otóż zbliża się 21 styczeń, a to data imienin mojej przyjaciółki ze Zgierza, więc postanowiłam zrobić księgę z życzeniami. Korzystając z kursu w sieci, po raz drugi zrobiłam księgę. I powiem szczerze, że jestem z niej zadowolona. A ozdobiłam ją, rzecz jasna, quilling'iem, którego ostatnio tak bardzo pokochałam. A prezentuję się tak, zobaczcie same.

I róże z bliska

15:17, kate2023
Link Komentarze (3) »
środa, 12 stycznia 2011
-Zakupowo-

Będąc ostatnio w Łodzi poczyniłam małe zakupy (małe, ale kosztowne niestety, bo mulina DMC do tanich nie należy ). Kupiłam kilka sztuk papierów do tworzenia kartek, wstążeczkę no i oczywiście mulinkę, a mianowicie sztuk 20. Powoli kompletuję już kolorki do portetu, który to niebawem zacznę wyszywać, czekam tylko na kanwę . I tutaj chciałabym bardzo podziękować Kasi z blogu Obsesja Kasiulka za przerobienie zdjęcia na krzyżyki i podesłanie mi na maila. Kasiu dziękuję :) !

 

09:11, kate2023
Link Komentarze (2) »
-Zakładka-

Wieczorkiem pewnego dnia nudziło mi się bardzo, wzięłam kanwę, igłę, mulinę i postawiłam kilka krzyżyków, a że nie miałam  ochoty na duże krzyżykowanie, więc powstała mała zakładka.

09:02, kate2023
Link Komentarze (1) »
-I znów quilling

Zakochana w quillingu po uszy znowu zrobiłam kartko- zawieszkę na ścianę, a mianowicie dwie kartko- zawieszki. Tym razem są to kartki z zamieszczoną na zewnątrz sentencją- myślą. Jedna poleciała już wczoraj do mojej kochanej przyjaciółki monia0083. Powiem tylko, że Monika robiła mi kwiatuszki przy wspólnym piciu kawy. Kartki wyglądają tak:

08:50, kate2023
Link Komentarze (3) »
 
1 , 2