Blog > Komentarze do wpisu
- Ogromne podziękowania dla Pani Helenki -

Całkiem niedawno poszukiwałam wzoru zakładki z Kubusiem Puchatkiem. Gdy otworzyłam pocztę przeczytałam pewnego maila o treści:" Pani Kasiu, czy zdobyła już Pani wzór tej zakładki, bo nie chciałabym się powtarzać? ". Odpisałam, że jeszcze nie i byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie mi na maila. Długo nie musiałam czekać aż wzór pojawił się na mojej poczcie, widniał również tekst: "życzę miłego wyszywania". Ja odpisałam, że jeśli tylko dobiorę kolory mulin potrzebne do wyszycia to zacznę wyszywać. Pani Helenka napisała, że jeśli okaże jej trochę zaufania, podam adres domowy i wyszywam Ariadną to coś do mnie powędruje. Długo nie czekałam na paczkę. Gdy do drzwi zapukał listonosz i wręczył mi paczkę byłam w totalnym szoku. Paczka była dość ciężka, ważyła ponad kilogram. Gdy otworzyłam ją moje zdziwienie było jeszcze większe. Sami zobaczcie co ujrzałam w środku:

A paczuszka zawierała mnóstwo muliny Ariadna ( całe mnóstwo można powiedzieć ), dwa dziurkacze, naklejki do ozdabiania kartek, malowankę i stemple dla mojej córki. A wiecie co jest najlepsze? Pani Helenka nie podała adresu zwrotnego, bym do niczego nie była zobowiązana.

PANI HELENKO, Z CAŁEGO SERCA ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ !!! JEST PANI WSPANIAŁĄ OSOBĄ O CIEPŁYM SERCU. NIKT NIE ZROBIŁ MI JESZCZE NIGDY TAKIEJ NIESPODZIANKI.

piątek, 03 czerwca 2011, kate2023

Polecane wpisy

  • -Życzenia-

    Magia Świąt to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi obok kominka, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrap

  • -Życzenia wielkanocne-

    Kochani! Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w Was to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Niech światło Jego słowa prowadzi Was przez życie do wiecz

  • -Scrapbooking i inne różności-

    Trochę mi się nazbierało zaległości, więc nie będę pisać tylko wstawiam zdjęcia.

Komentarze
kahlan84
2011/06/05 09:50:42
Wow, to rzeczywiście niesamowita niespodzianka :) Tylko pozazdrościć, oby się bdb wyszywało. Pozdrawiam